Výfuky

Autoservis AZ výfuky montuje a prodává výfuky na všechny značky osobních a dodávkových vozu. MONTÁŽ NA POČKÁNÍ A ZDARMA

Nabízíme výfuky světových výrobců Bosal, Walker, Tesh, Starline, Polmostrov.

Dále nabízíme veškeré příslušenství výfuku: Ozdobné koncovky,sportovní výfuky, katalyzátory,vlnovce, těsněni, spony, atd.

V našem autoservisu vám výfuk namontujeme na počkání. Výměna výfuku trvá maximálně hodinu od vašeho příjezdu a je zdarma, nebo si výfuk můžete objednat přes náš e-shop.

V případě objednání přes e-shop, zasíláme výfuky ještě tentýž den, včetně veškerého příslušenství. V případě vlastni montáže vám rádi poradíme s montáží a vybereme správný výfuk, proto nás neváhejte kontaktovat.

Proč výfuk právě od nás? Máme nejlepší ceny v ČR. Již nemusíte výfuk pracně montovat doma, nebo za drahé peníze v autoservisech. Poskytujeme záruku 24 měsíců a jsme plátci DPH. V našem autoservisu máme plošinové zvedáky,proto se vám již nemůže stát ze dojde k poškození prahu. Servis je upraven tak, že můžete celý průběh opravy sledovat a vědět co se přesně s vaším autíčkem děje. Autoservis AZ výfuky působí na trhu 10 let a obsloužili jsme více jak 40 000 zákazníků, proto doufáme že budete také s našimi službami spokojeni.